Proč, kdy, jak, ...


proč  KAŽDÁ SRST BY MĚLA BÝT UDRŽOVÁNA A NEZÁLEŽÍ NA TOM, ZDALI JE DLOUHÁ, NEBO KRÁTKÁ. PRAVDA JE TAKOVÁ, ŽE DLOUHOSRSTÁ PLEMENA JSOU O HODNĚ NÁROČNĚJŠÍ. KAŽDODENNÍ PROČESÁVÁNÍ BY MĚLO BÝT SAMOZŘEJMOSTÍ, A POKUD SE KARTÁČOVÁNÍ VĚNUJETE PRAVIDELNĚ, TAK VÁM TO NEZABERE ANI MOC ČASU.

kdy  JESTLI JSTE SI POŘÍDILI ŠTĚŇÁTKO, NEČEKEJTE, AŽ PEJSEK DOVRŠÍ ZHRUBA SEDMÝ MĚSÍC A VY ZJUSTÍTE, ŽE SE SRTST ZAČÍNÁ DREDOVATĚT A ČESÁNÍ JE ČÍM DÁL TĚŽŠÍ. JE TO ZPŮSEBENO TÍM, ŽE SE PEJSKOVI ZAČÍNÁ MĚNIT SRST ZE ŠTĚNĚCÍ NA DOSPĚLOU. ŘEČ JE SAMOZŘEKMĚ O STŘEDNĚ A DLOUHOSRSTÝCH RASÁCH (YORK. TERIÉR, MALTÉZ. PSÍK, BIŠON ATD.) JE MNOHO PŘÍPRAVKŮ A POMŮCEK, JAK ČESÁNÍ USNADNIT, S MOŽNOSTÍ ZAKOUPENÍ. NEVÁHEJTE MĚ KONTAKTOVAT A NAVŠTÍVIT PSÍ SALÓN. PRVNÍ NÁVŠTĚVA JE JEN SYMBOLICKÁ. PŮJDE JEN O SEZNÁMENÍ S PROSTŘEDÍM, ABY ŠTĚNĚ POCHOPILO, ŽE MU NEHROZÍ ŽÁDNÉ NEBEZPEČÍ. ČÍM DŘÍV PŘIJDETE, TÍM LÉPE DO BUDOUCNA PRO VAŠEHO PSÍHO MAZLÍČKA. PRVNÍ NÁVŠTĚVU DOPORUČUJI ZHRUBA 7 – 10 DNŮ PO POVINNÉ TŘETÍ VAKCINACI ŠTĚNĚTE. DŮLEŽITÉ JE, ABY PEJSEK BYL ZCELA ZDRÁV. POKUD SI NEJSTE JISTI, PORAĎTE SE SE SVÝM VETERINÁRNÍM LÉKAŘEM.

jak  PŘI OBJEDNÁVÁNÍ NA ÚPRAVU JE DŮLEŽITÉ SDĚLIT O JAKÉ PLEMENO SE JEDNÁ, JESTLI BUDEME KOUPAT, STÁŘÍ PSA, ZDA PEJSEK NETRPÍ NĚJAKOU NEMOCÍ, V JAKÉM STAVU JE JEHO SRST, ATD. JE TO Z DŮVODU, ABYCH ASPOŇ PŘIBLIŽNĚ VĚDĚLA, KOLIK ČASU SI MÁM NA VAŠEHO PEJSKA VYHRADIT. 

jak  STŘÍHÁNÍ JE JAK PODLE STANDARTU, TAK NA VAŠE PŘÁNÍ. POKUD BYSTE SI NEVĚDĚLI RADY, URČITĚ SPOLU NĚCO VYMYSLÍME. ZÁLEŽÍ JEN NA DOBRÉ DOMLUVĚ.

jak  FENKY, KTERÉ HÁRAJÍ, UPRAVUJI POUZE PO DOMLUVĚ. DĚKUJI.

jak  ZDA ZŮSTANETE PŘI ÚPRAVĚ V SALÓNU, ZÁLEŽÍ ČISTĚ NA VÁS, JÁ SE TOMU NEBRÁNÍM, ALE JE VŠEOBECNĚ ZNÁMO, ŽE PES TUTO NÁVŠTĚVU LÉPE SNÁŠÍ BEZ SVÉHO PÁNA. ALE POKUD MÁTE PSÍHO SENIORA VE VYŠŠÍM VĚKU, JE DOBRÉ, KDYŽ S NÍM V SALÓNU ZŮSTANETE.

jak  POKUD CHCETE, ABY VAŠEHO PEJSKA BĚHEM NÁVŠTĚVY SALÓNU NIC NEZNÉRVOZŇOVALO A NETLAČILO, NEZAPOMEŇTE HO VYVENČIT.

jak  PROSÍM, PŘI PRVNÍ NÁVŠTĚVĚ DONESTE OČKOVACÍ PRŮKAZ PRO KONTROLU, ZDA JE PEJSEK ŘÁDNĚ OČKOVANÝ. DĚKUJI.

jak  NEUPRAVUJI VÝSTAVNÍ PSY.

MÁM ZÁJEM NA TOM, ABYSTE VY, PÁNÍČCI A VY, PEJSCI, ODCHÁZELI SPOKOJENI.

TĚŠÍM SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU.

HAF
Úvod   Pro páníčky   Fotogalerie   Ceník   Prosba psa   Psí kalendář   Něco navíc   Odkazy